Wyniki wyszukiwania dla frazy: mfi

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2020-05-25 | Komentarze: 0

  ML Polyolefins prezentuje GRAYFIN PPH 30 – ciemnoszary recyklat PCR

  Firma ML do swojej oferty wprowadza gamę produktów z serii GRAYFIN o wskaźniku MFI do 30. Ciemnoszary recyklat jest odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy poszukują polipropylenu wtryskowego o wysokim płynięciu, z odpadów pokonsumpcyjnych. Wraz z premierą tego produktu firma prezentuje nową, odświeżoną ofertę.

 • 2006-02-28 | Komentarze: 1

  Rury z polimerów syntetycznych

  Idea stosowania systemów do doprowadzania wody i odprowadzania ścieków znalazła zastosowanie już przed 60 wiekami. Uważa się , że Babilonia była miejscem w którym pierwszy raz wyprodukowano i zastosowano rury oraz kształtki (kolanka i trójniki)w systemach doprowadzania wody. W trakcie wykopalisk prowadzonych na terenie świątyni Bel w Nippur w Babilonii znaleziono rury i kształtki wykonane ok. 4000 lat przed naszą erą z wypalanej glinki kaolinowej.

 • 2000-11-24 | Komentarze: 0

  POLI-CHEM wznawia produkcję LDPE

  Po okresie okresowym zatrzymaniu pracy instalacji polimeryzacji POLI-CHEM kontynuuje produkcję LDPE o wskaźnikach MFI 0,3 ; 0,7 ; 2 ; 3,5 ; 7 ; 20 ; 30 ; 65. Jako drugi producent w Polsce od 30 lat zajmuje się wytwarzaniem i sprzedawaniem LDPE (przed restrukturyzacją w strukturach ZCh Blachownia) w kraju i za granicą. Oprócz tego poszerza swój udział w rynku poprzez dystrybuowanie polietylenu producentów zagranicznych.

Strona 1 z 1
 1