Wyniki wyszukiwania dla frazy: skrzypi

Liczba znalezionych wiadomości: 3

 • 2013-11-18 | Komentarze: 0

  BASF na targach Compamed.

  Na tegorocznych targach Compamed w Dusseldorfie stoisko firmy BASF skoncentruje się głównie na swojej ofercie antymikrobowych produktów HyGentic opartych o poliuretany termoplastyczne (TPU) oraz wysokiej jakości tworzyw sztucznych dla branży medycznej. Firma BASF przedstawi swoje rozwiązania pomiędzy 20 a 22 listopada przy stoisku nr G21, w Hali 08B.

 • 2011-11-15 | Komentarze: 0

  Jedyne Targi branży kompozytów w Polsce krakowski KOMPOZYT-EXPO startują w przyszłym tygodniu!

  Zaledwie kilka dni dzieli nas od najważniejszego w tym roku spotkania branży kompozytów w Polsce. 24 i 25 listopada 2011r. w Krakowie odbędzie się 2. edycja Targów Kompozytów, Technologii i Maszyn do Produkcji Materiałów Kompozytowych KOMPOZYT-EXPO. To jedyna impreza branżowa organizowana w naszym kraju ukierunkowana na dynamicznie rozwijający się rynek materiałów kompozytowych, maszyn i technologii do produkcji materiałów kompozytowych. Podczas dwóch targowych dni swoją ofertę przedstawi blisko 120 firm, reprezentujących takie kraje jak Finlandia, Kanada, Niemcy, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy czy USA.

 • 2006-07-11 | Komentarze: 0

  Niezwykłe skrzypce z tworzywa GE Plastics

  GE Plastics (www.geplastics.com) to światowy dostawca tworzyw powszechnie wykorzystywanych w przemyśle samochodowym i medycznym, elektronice, transporcie, produkcji opakowań, budownictwie, telekomunikacji oraz optyce. Tym razem zaistniał w branży.... muzycznej. Skrzypce Vivo2 Teda Brewera to najwyższa jakość dźwięku i wspaniałe efekty kolorystyczne, uzyskane dzięki zastosowaniu tworzywa Lexan Visualfx firmy GE Plastics.

Strona 1 z 1
 1