Wyniki wyszukiwania dla frazy: wysokość formy

Liczba znalezionych wiadomości: 6

 • 2008-08-29 | Komentarze: 0

  Jak wybrać wtryskarkę dla Siebie?

  W Polsce jak i na całym świecie, w segmencie wtryskarek, czekają na klientów dziesiątki firm oferujące przeróżny zakres wielkości maszyn, jakości maszyn oraz obsługi po sprzedażnej.

 • 2008-01-21 | Komentarze: 0

  Zmowa cenowa na rynku farb i lakierów

  85 przedsiębiorców złamało prawo ustalając ceny farb i lakierów - uznał Prezes UOKiK Marek Niechciał. Inicjator zabronionych działań - spółka Tikkurila - musi zapłacić ponad 2 mln złotych.

 • 2007-03-27 | Komentarze: 0

  Arburg pokaże 720 S Golden Edition na Plastpolu

  Największym wydarzeniem na stoisku firmy Arburg podczas tegorocznego Plastpolu będzie prezentacja największej wtryskarki z jubileuszowej serii GOLDEN EDITION - maszyna ALLROUNDER 720 S GOLDEN EDITION. Na stoisku o powierzchni 203 metrów kwadratowych Arburg zaprezentuje także małego pionowego "Allroundera" 175 V.

 • 2007-03-02 | Komentarze: 0

  Wtryskarka do wyrobów cienkościennych serii TW

  Jon Wai Machinery Works Co,.Ltd od 1971 roku jest przodującym producentem wtryskarek na Tajwanie. Nowoczesną fabrykę o powierzchni 20.000 m2 zatrudniającą 200 osób opuszcza corocznie 1200 maszyn. Jon Wai nie ogranicza się do produkcji wtryskarek. Dostarcza kompletne systemy pod klucz łącznie z oprzyrządowaniem.

 • 2005-06-15 | Komentarze: 0

  System szybkiej wymiany form

  Najbardziej precyzyjny na świecie czujnik monitoruje bezpieczeństwo w systemie szybkiej wymiany form QMC121 produkcji Stäubli. Magnetyczny system szybkiej wymiany form Stäubli QMC121 wyznacza nowe standardy bezpieczeństwa i wydajności dla operatorów wtryskarek. System jest wyposażony w unikalny, opatentowany system monitorowania Stäubli, który wykorzystuje indukcję napięcia w uzwojeniu pod wpływem zmian strumienia magnetycznego. Dzięki temu zjawisku możliwe jest zmierzenie najmniejszych zmian sił utrzymujących formę na stole magnetycznym. Układ zastosowany w systemie QMC121 jest najbardziej precyzyjnym na świecie czujnikiem stosowanym w magnetycznych systemach szybkiej wymiany form.

 • 2000-11-17 | Komentarze: 0

  Tworzywa sztuczne

  Tworzywa sztuczne są to materiały wytworzone z polimerów przez połączenie ich z określonymi dodatkami, takimi jak napełniacze, pigmenty, barwniki, zmiękczacze, stabilizatory, antystatyki i środki zmniejszające palność. W zależności od rodzaju i ilości stosowanych dodatków można otrzymać z tego samego polimeru różne tworzywa o odmiennych właściwościach. Na przykład poli(chlorek winylu) zdodatkiem środków stabilizujących może być wykorzystany jako twarde tworzywo zwane winidurem. Ten sam polimer z dodatkiem ziemi okrzemkowej, czyli napełniaczem i niewielką ilością ftalanu dioktylu jako zmiękczacza, stosuje się do tworzyw na wykładziny podłogowe. Kompozycja poli(chlorku winylu) z ftalanem dioktylu, użytym w ilości około 50% masy umożliwia otrzymanie tworzywa miękkiego, zwanego winiplastem stosowanego do otrzymywania folii.

Strona 1 z 1
 1